Postaw na wyższy standard profesjonalizmu i wyprzedź swoją konkurencję już dzisiaj!

Skorzystaj z usługi CV na zamówienie w pakiecie z listem motywacyjnym oraz tłumaczeniem na język obcy.
Znajdź 3x szybciej dobrą pracę.

Zamów profesjonalne CV

Twój sukces w 70% zależy od tego, jak się przedstawisz w curriculum vitae, a tylko w 30% od tego, co tak naprawdę masz do zaoferowania.

Czy wiesz, że:

masz tylko 6 sekund, by zachęcić zawodowego rekrutera do zatrzymania wzroku akurat na Twoim CV? Pierwsze wrażenie jest kluczowe, tym bardziej że przegląda on dziesiątki, a nawet setki aplikacji na to samo stanowisko. Nawet jeśli przetrwasz tę preselekcję, masz zaledwie 4 minuty, aby przekonać rekrutera, że to właśnie z Tobą warto się spotkać.

Dlatego każdy element Twojego życiorysu wymaga drobiazgowego przemyślenia, na przykład:

Suma już nawet tych 3 drobnych błędów może przeważyć o Twoim być-albo-nie-być zakwalifikowanym na rozmowę rekrutacyjną. Aby napisać skuteczne CV, czyli takie, które daje Ci przewagę nad konkurencją, potrzebujesz wiedzy na temat:
  • w jaki sposób rekruter selekcjonuje dokumenty,
  • w jaki sposób je czyta,
  • jakich informacji w nich szuka,
  • i jak podejmuje decyzje.
 Taką praktyczną wiedzę mają nasi eksperci, którzy potrafią zręcznie wykorzystać wszystkie detale i niuanse sztuki pisania profesjonalnych CV na zamówienie, listów motywacyjnych oraz profili zawodowych, tak by zainteresować rekrutera Twoją osobą.

Tutaj znajdziesz to, czego szukasz

Tutaj znajdziesz przykłady naszych realizacji z opisem prawdziwych sytuacji zawodowych osób, którym ostatnio pomogliśmy znaleźć lepszą pracę. Ty też możesz być jedną z nich!

 

Zobacz nasze realizacje

 

Opis tych szczególnych przypadków, może pomóc ci w wyborze odpowiedniej usługi dla ciebie. Być może historia Marty, Oksany, Alexa, Pawła czy Dawida przypomina sytuację, w której jesteś teraz. Kliknij na pomarańczowy przycisk powyżej i sprawdź.

Co jeszcze zyskuję powierzając napisanie mojego CV profesjonaliście?

  • oszczędność czasu – zajmiesz się tym, co umiesz robić najlepiej,
  • pozbędziesz się frustracji – napisanie własnego CV to często zadanie ponad miarę,
  • obiektywny i konstruktywny feedback zawodowca na temat Twojego marketingu personalnego,
  • komfort podczas ważnej dla Ciebie rozmowy o pracę.
„Pisałam i przepisywałam mój życiorys wiele razy i nic. Raptem 2 lub 3 spotkania, na których byłam zbyt zdenerwowana, by wypaść dobrze. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy profesjonalisty. No i w końcu moje CV pokazało, ile jestem warta. Nabrałam pewności siebie i dostałam pracę, którą lubię. Dziękuję, że pokazaliście mi jak grać i wygrać na rynku pracy!”
Agnieszka S. z Poznania, marketing specialist
„Okazało się, że moje CV nie wymagało wielu korekt z wyjątkiem fatalnej oprawy graficznej. Teraz wiem, że kolorowe tło i fajny font nie był dobrym pomysłem. Poza tym moje CV po niemiecku nie było tak dobre, jak mi się wydawało. Jestem zadowolony z tego, co dostałem w yourCVtoday.”
Adam G. z Lublina, product manager
„Myślałam, że w mojej branży 7-letnie doświadczenie analityczne wystarczy by dostać pracę na samodzielnym stanowisku. A jednak dopiero po napisaniu od nowa mojego CV przez profesjonalistę zaczęłam otrzymywać interesujące propozycje. Rekruter z yourCVtoday pokazał mi też jak mówić o sobie i swoim doświadczeniu zawodowym podczas rozmowy o pracę. Bardzo praktyczne wskazówki!”
Tatiana K. z Wrocławia, inventory cost accountant

Zamawiam profesjonalne CV w wybranym pakiecie i co dalej?

Przygotuj się na przyjęcie Twojej wymarzonej oferty pracy. Podejmij wyzwanie!

Zamów profesjonalne CV w pakiecie odpowiadającym Twoim aktualnym potrzebom:

Zamów profesjonalne CV

Potrzebujesz więcej informacji?

Branżowa specjalizacja naszych ekspertów oznacza, że Twoje umiejętności, doświadczenie oraz osiągnięcia będą opisane przy użyciu fachowej terminologii. Dzięki temu Twoje CV wyróżni się na tle innych oraz spełni kryteria programów preselekcyjnych stosowanych w dużych firmach. Jesteśmy na bieżąco z trendami oraz najnowszymi technologiami obowiązującymi w tym zakresie.
W żadnym wypadku. Nigdy tego nie robimy.

Każdy życiorys zawodowy jest opracowywany indywidualnie zarówno pod kątem merytorycznym, jak i graficznym. Co więcej ostateczna forma dokumentu jest dopasowana do konkretnej branży, gdyż każda rządzi się tu swoimi niepisanymi prawami.

Statystyki mówią same za siebie: ponad 65% naszych klientów trafia do nas z polecenia osób, którym wcześniej opracowaliśmy profesjonalne dokumenty i pomogliśmy znaleźć szybciej lepszą pracę. Z pozostałych 35% obsługiwanych klientów aż 94% poleciłoby nasze usługi swoim znajomym. Tak wspaniałe referencje to dla nas wielki zaszczyt, ogromna satysfakcja z dobrze wykonywanej pracy, ale też poważne zobowiązanie. Tutaj znajdziesz wybrane przykłady naszych realizacji.
Twoje profesjonalne CV w pakiecie z listem motywacyjnym opracowuje ekspert z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji właśnie w Twojej branży. Co więcej, zanim otrzymasz od nas gotowy życiorys, nasz ekspercki zespół poddaje ostatecznej ocenie wynik pracy Twojego dedykowanego konsultanta. Gdyby jednak zdarzyło się, że Twoje profesjonalne CV nie daje Ci 100% satysfakcji, zwrócimy Ci Twoje pieniądze.
Jak wszystko co dobre, tak też i Twoje profesjonalne CV wymaga czasu i dużego nakładu pracy. Musimy Cię poznać, zebrać wszystkie informacje, zrozumieć specyfikę Twojej sytuacji zawodowej, wiedzieć co jest dla Ciebie ważne. Następnie koniecznie musimy omówić to, co w wersji roboczej przygotowaliśmy dla Ciebie i wyjaśnić Ci dlaczego Twoje curriculum vitae powinno wyglądać właśnie tak, jak wygląda. Aby odnieść sukces musisz też umieć mówić o Swoim doświadczeniu i osiągnięciach zawodowych tak, jak oczekują tego rekruterzy. Dlatego właśnie dobrze napisane CV wymaga około tygodnia pracy.

Jeśli Twój pakiet obejmuje tłumaczenie curriculum vitae na język obcy, dolicz kolejne 2 dni na realizację zamówienia.

Nie, nie jest to konieczne.

Jeśli nie masz kopii swojego aktualnego życiorysu nasze pierwsze konsultancje będą po prostu trwały dłużej niż zwykle. Konsultant może Cię też poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety, która usprawni proces zbierania podstawowych informacji.

Szanujemy Twój czas i wygodę. Dlatego prowadzimy konsultacje drogą telefoniczną, mailową lub poprzez Skype’a. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o porę dnia. Możemy rozmawiać, kiedy to Ty masz na to czas: rano, po południu lub wieczorem. Pamiętaj jednak, że mamy bardzo dużo zamówień, więc będziemy dopasowywać się do Twoich preferencji czasowych w miarę naszych bieżących możliwości.
W ramach wykupionego pakietu pokażemy Ci jak samodzielne dopasowywać opracowane dla Ciebie CV do konkretnych ofert.

Jeśli jednak potrzebny Ci będzie zupełnie nowy życiorys, bo na przykład chcesz zmienić branżę, możesz w każdej chwili złożyć nam nowe zamówienie. Otrzymasz od nas specjalny rabat.

Chcesz skonsultować swój indywidualny przypadek?

Po prostu zadzwoń do nas: +48 507 273 206 lub NAPISZ